Sony VAIO SVF1521G6EW. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: Sony
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: SVF1521G6EW
  • Przekątna ekranu: 15.5 "
  • Rozdzielczość: 1366 x 768 px
  • System operacyjny: Windows 8
  • Pamięć RAM: 1 GB

Model notebooka sony svf15 posiada w zależności od wybranej konfiguracji występuje w dwóch odrębnych kolorystykach: czarnej i białej. Biała pokrywa już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok, należycie współgra z czarnym połyskującym bezelem (ramką matrycy) i czarną dolną częścią obudowy. Całość stwarza naprawdę piękną kompozycję. Cała pokrywa wytwarzana jest z wysokiej jakości, sztywnego plastiku. Dolna cześć obudowy jest dość cienka jak na laptop 15 calowy w którym zamontowano napęd.

Wielkość notebooka obrazuje poniższy schemat: górna część klapy ma grubość 7mm. Wymiary laptop po złożeniu 380 x 260 x 26mm i waga zaledwie 2,3kg. Całość jest bardzo prawidłowo przypasowana. Plastiki są gładkie, bez żadnych nacięć, brak porowatości - a więc z łatwością utrzymać laptop w czystości.

W laptopie wykorzystano najbardziej modne porty i wyjścia. Jak na japońskiego producenta przystało, Vaio zastosowało porty usb z możliwością ładowania smartfona lub tabletu choćby przy wyłączonym sprzęcie. Z przodu obudowy wyszukamy czytnik kart SD. Prawa cześć notebooka Sony Vaio SVF15 posiada dwa porty USB 2.0 i napęd optyczny (z reguły to nagrywarka DVD SuperMulti, rzadziej to napęd Blu-Ray). Z lewej strony laptopa odszukamy dwa porty USB 3.0, gniazda audio, HDMI, LAN, gniazdo zasilania i blokada Kensington.

Kensington to światowej klasy lider w tworzeniu zabezpieczeń do laptopów, tabletów i smartfonów. Zabezpieczenia tej marki można znaleźć u wszystkich czołowych producentów notebooków (HP, Sony Vaio, Apple, Asus)

Vaio SVF15 jako jeden z nielicznych modeli ma białą klawiaturę. Klawiatura bardzo miękkie klawisze które powodują, że długa praca na tym notebookie nie męczy rąk. Minusem tej klawiatury są pomniejszone klawisze strzałek, możemy się jednak radować pełną funkcjonalnością klawiatury numerycznej. W niektórych modelach tego notebooka możemy spotkać podświetlaną klawiaturę. Podświetlenie można włączać i wyłączać.

Większość modeli Sony ma TouchPad bez klawiszy. Płytka dotykowa jest integralną częścią całego pulpitu. Klawisze zajmują mniej więcej powierzchnię jednej trzeciej dolnej części całego Touchpada. Dostarczone sterowniki pełną personalizację urządzenia i gwarantują wsparcie dla obsługi gestów i "puknięć" najnowszego systemu Windows 10.

producent dla tego modelu przewidział dwie rozdzielczości matrycy 1366x768, oraz rozdzielczość FullHD 1920x1080.
Obie matryce cechują się powierzchnią błyszczącą która odzwierciedla świetnie jeszcze subtelnie odbija światło. Na pochwałę zasługują kąty widzenia które dzięki lustrzanej powierzchni są szersze przeważnie.

Sony SVF to wyjątkowo uniwersalna konfiguracja. Każdy użytkownik wybierze odpowiedni model dla siebie. Odnajdziemy modele z procesorami dwurdzeniowymi Pentium 987 i zintegrowaną grafiką, które kosztują niecałe dwa tysiące. W naszym sklepie można także wyszukać konfigurację z procesorem intel i7, kartą graficzną GeForce GT 740M,, a także dyskiem SSD. Taka konfiguracja to już naprawdę ucieszy każdego projektanta, czy konstruktora.

Model VAIO SVF15 powstał z myślą o skutecznym odtwarzaniu multimediów. Charakteryzuje się wysmakowanym, surowym wyglądem, którego przejawem są między innymi zaokrąglone narożniki i wycinane diamentem logo VAIO.

Wszystkie notebooki VAIO wyposażone są w postępową technikę NFC, która umożliwia szybkie przesyłanie adresów URL i upraszcza łączenie maszyn Bluetooth. Parowanie notebooka VAIO Fit z głośnikami albo słuchawkami z technologią NFC sprowadza się do prostego zetknięcia urządzeń - bez stosowania jakichkolwiek kabli czy zmiany ustawień.

System dźwięku Sony ClearAudio+ zagwarantuje precyzję brzmienia, od głębokich basów po najwyższe dźwięki. W tym modelu wyszukamy dwa głośniki zamocowane z przodu laptopa i subwoofer.
Do wyboru są cztery ustawienia tego trybu, które można modyfikować przy użyciu zastosowanego korektora.

Wyposażenie nowych notebooków obejmuje także kamerę internetową z przetwornikiem obrazu CMOS "Exmor R for PC", zapewniającym ostry obraz HD choćby w ciemnych pomieszczeniach.

Świat notebooków to polski lider na rynku w sprzedaży laptopów marki sony Vaio. Posiadamy całkowitą gamę konfiguracji sprzętowej. Ceny które proponujemy na sprzęt marki Sony Vaio prezentowany na naszych stronach internetowych stanowią najpełniejszą ofertę dostępną w Polsce.

Top produkty w kategorii: Laptopy