Lenovo 80WY001DPB. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lenovo
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 80WY001DPB

produktywnOŚĆ, KTÓRA olśniewa Oprzyj swoją strategię na mocy i prędkości zapewnianej przez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej, a także mocnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

postępowe rozwiązania w zakresie wydajności przystępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te gwarantują o 12% ulepszoną sprawność w porównaniu z 6. Generacją oraz o 19% udoskonaloną wydajność sieciową dzięki zastosowaniu asygnowanego silnika obsługi multimediów.

SKUTECZNE CHŁODZENIE notebook Lenovo Legion Y520 progresywny i niesłychany dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych. Pozostał on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki temu wentylator likwiduje nadmiar ciepła poprzez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia.

w przypadku naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, by zapewnić dopełniające chłodzenie. DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników.

Doświadcz bogactwa dźwięków w trakcie wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, laptop Lenovo Legion Y520 zapewni Ci wspaniałe wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technice Dolby® Audio Premium.

Specjalnie dobrana technika Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od rodzaju odtwarzanej zawartości, co lepszą immersję podczas rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest nadzwyczajnym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

spektakularnie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm bezawaryjne i skrupulatne działanie oraz niedługi czas reakcji. To wyśmienite rozwiązanie do czatowania w trakcie rozgrywki, jak i samego grania. PerfekcyjnA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania, abyś mógł skupić się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i opornej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie....

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Laptopy