Dell Inspiron 7560-5358. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dell
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 7560-5358

postępowa elegancja Dell 7560 notebook z serii 7000 z ekranem 15" o wykwintnej, kompaktowej konstrukcji. Akcentuje się lekkością, bardzo cienką ramką i szlifowanymi brzegami. Atrakcyjny. Przykuwający uwagę solidny i progresywny: dokładnie zaprojektowany, stylowy laptop Inspiron 7000 ma obudowę z matowego aluminium i jest wzmocniony wewnętrzną górną ramą ze stopu magnezu.

Materiały wysokiej jakości i przemyślana konstrukcja powodują, że jest to wspaniały system do pracy i rozrywki. Najnowocześniejsza konstrukcja: Nie idziemy na skróty,obniżamy wymiary. Dzięki konstrukcji InfinityEdge laptop producenta Dell ma praktycznie niewidoczną ramkę wokół wyświetlacza IPS o rozdzielczości FHD (1920 x 1080) i szerokim kącie oglądania.

Nic nie zakłóci przyjemności — możesz w pełni zanurzyć się w obrazie. Widocznie więcej niż podstawy najlepszy wyświetlacz w domu: Jasny wyświetlacz Full HD z technologią Truelife gwarantuje detalowy obraz i doskonałe odwzorowanie barw.

Opcjonalny wyświetlacz dotykowy pozwala na szybką i łatwą obsługę komponentów na ekranie i aplikacji. Sporo opcji: laptop Inspiron 15 z kolekcji 7000 jest wyekwipowany w niesamowite opcjonalne rozwiązania, które pozwalają przypasować system do potrzeb.

Oddzielna karta graficzna NVIDIA lepsze działanie gier i funkcji edytowania. Inne opcje to pomiędzy innymi podświetlana klawiatura i dysk SSD o krótszym czasie reakcji i pokaźniejszej oporności na wstrząsy w sytuacji konwencjonalnych dysków twardych.

sprawność klasy premium notebook Inspiron 15 7000 w najkorzystniejszej konfiguracji jest wyposażony w procesory Intel® Core™ i7 siódmej generacji, które potrzebną moc przetwarzania. Pamięć do obsługi wielu zadań Pamięć DDR4 pozwala na prędkie i proste przełączanie się między uruchomionymi programami, choćby gdy aplikacje działają w tle.

Głośny, widoczny dźwięk technologia Waves MaxxAudio® Pro proponuje nowy poziom jakości dźwięku, nadając mu przezroczystość i wielowymiarowość. Komputer przeznaczony dla realnego świata — bo to w nim toczy się życie.

Chcemy, żeby użytkownicy mogli się radować swoim nowym komputerem przez długie lata. Dlatego wypróbowujemy bezawaryjność działania każdego notebooka Inspiron nie tylko w charakterystycznych miejscach, ale też w bardziej wymagającym otoczeniu.

Wysoka temperatura: sprawdzamy zdolność laptopów Inspiron do przetrwania przez krótki czas w temperaturze 65°C/149°F. Solidność zawiasów: sprawdzamy, czy zawiasy notebooka Inspiron są solidne po otwarciu i zamknięciu pokrywy 20 000 razy.

solidność klawiszy: wypróbowujemy wydajność działania przeważnie używanych klawiszy po 10 milionach uderzeń i przycisków panelu dotykowego po 1 milionie uderzeń. Z całą pewnością dokończysz każdą powieść.

mocne przyciski: niezależnie od tego, jak zaprogramujesz przyciski zasilania i sterowania multimediami, są one w stanie przetrwać 40 000 uderzeń bez żadnego problemu. Niełamliwość: może pomyślisz, że przesadzamy, ale naprawdę dopiero gdy 25 000 razy poddamy podstawę i pokrywę każdego notebooka Inspiron ruchom skręcającym, mamy pewność, iż znajdujące się we wnętrzu części są należycie zabezpieczone.

doskonałe dopasowanie: raczej nie będziesz 30 razy wyjmować i wkładać baterii notebooka Inspiron, ale możesz posiadać pewność, iż wypróbowaliśmy go choćby pod tym względem.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Laptopy