• Producent: Asus
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: UX360CA-C4150T
  • Przekątna ekranu: 13.3 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Pamięć RAM: 4 GB

Zupełnie nowy ASUS Zenbook Flip UX360 ZenBook Flip łączy w sobie gustowne wymyślnie ZenBooka z wygodą i wszechstronnością obrotowego ekranu 360°. Ultra-smukły i ultra-lekki konwertowalny notebook jestergonomicznym tabletem - może być z Tobą wszędzie i poprzez cały czas.

Procesor Intel® Core umożliwia realizowanie wszystkich powszednich zadań z łatwością, a niezwykła bateria wystarcza na długi czas pracy! Smukły, stylowy i wykwintny ZenBook Flip to ponadczasowe wysmakowane arcydzieło, drobiazgowo produkowane z litego aluminium.

obudowa mająca zaledwie 13,9 mm w połączeniu z piórkową wagą 1,3 kg – powoduje, że jest urządzeniem w 100% przenośnym. Metalowe wykończenie, z kultowym wzorem koncentrycznych kręgów. Niewiarygodnie szybki, kompletnie wyciszony.

ZenBook Flip składa się wyłącznie z najkorzystniejszych elementów. Wyekwipowany w szybką pamięć RAM, superszybki dysk i najnowszy procesor Intel Core. Laptop ZenBook Flip może wykonać wszystkie zadania, jakie przed nim postawisz – a nawet więcej!

A jego przemyślana kompozycja bez wentylatora to mniej rozpraszania uwagi: ZenBook Flip ma specjalną, ultra-smukły (0,5 mm średnicy) heatpipe wytworzony ze stopu chromu i miedzi, który umożliwia sprawne wykonanie pracy w błogiej ciszy, choćby przy pełnej mocy.

Pisz komfortowo Pisanie na klawiaturze nie musi być męczące. Jednoczęściowa klawiatura laptopa ZenBook Flip to arcydzieło ergonomicznego wzornictwa, gwarantujące największą w swej klasie przyjemność pisania.

Pełnowymiarowe klawisze posiadają zoptymalizowany skok 1,5 mm, co zapewnia komfort pisania jak na komputerze stacjonarnym. A gdy przełączysz się na funkcję tabletu, klawiatura i panel dotykowy samoczynnie się blokują!

SonicMaster, dla niesamowitych wrażeń dźwiękowych Niesamowity dźwięk zawsze był cechą rodziny ZenBook. Opracowana we współpracy zespołu ASUS Golden Ear i ICEpower® technika ASUS SonicMaster, generuje najbardziej niesamowity dźwięk w laptopie.

dobranie najlepszego sprzętu i sprytnie zaprojektowanego oprogramowania, zagwarantuje użytkownikom notebooka ZenBook Flip najlepsze wrażenia dźwiękowe. Stworzony dla wymagających ZenBook Flip UX360CA został wykonany do stylu życia w podróży i zaopatrzony w energooszczędny procesor Intel Core i akumulator litowo-polimerowy o znacznej pojemności, który gwarantuje zasilanie nawet do 12 godzin pomiędzy kolejnymi ładowaniami.

Tak więc choćby długi lot międzykontynentalny nie stanowi dla ZenBook Flip dużego problemu.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Laptopy