Asus GL753VE-GC016T. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 3946,00 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: Asus
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: GL753VE-GC016T
  • Przekątna ekranu: 17.3 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Dysk twardy: 1000 GB
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Funkcje: bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny
  • HDMI: tak
Asus ROG Strix GL753VE

Asus ROG Strix GL753VE to wysokiej jakości notebook gamingowy dla graczy o wysokich oczekiwaniach. Proponuje niebanalny, progresywny design i mnóstwo narzędzi pozwalających na jednostkowe dostosowanie ustawień w celu powiększenia komfortu rozgrywki.

wewnątrz notebooka kryje się czterordzeniowy procesor Intel Core i7 siódmej generacji zapewniający genialną sprawność konieczną do swobodnej i prędkiej pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie. Wysoka jakość detali graficznych i płynna rozgrywka to zasługa karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Obraz wyświetlany jest na 17,3-calowej, matowej matrycy - gwarantuje ona nieprzeciętne kąty widzenia oraz dużą ostrość.

W modelu GL753VE realna jest rozbudowa pamięci RAM do 32 GB (kości DDR4). Całość uzupełnia podświetlana klawiatura i inteligentny układ cieplny.

Procesor Intel Core i7

Intel Core i7 zagwarantuje najwyższą produktywność do obsługi najistotniej progresywnych zadań związanych z odtwarzaniem materiałów HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia postępowe technologie zapewniające szybsze, płynniejsze i skuteczniejsze działanie komputera, od edycji filmów po dynamiczne granie. Technologia Intel Hyper-Threading pozwala na każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań równocześnie, co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz.

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti to układ wytworzony w architekturze Pascal. Ma 4 GB własnej pamięci GDDR5 o prędkości 7 Gbps na 128-bitowej szynie i 768 rdzeni CUDA. Najnowsze układy od nVidii gwarantują najwyższej klasy gaming, a efektywność, jaką proponują, pozwoli uruchomić dowolną produkcję na imponującej rozdzielczości i poziomie detali. Obsługa wirtualnej rzeczywistości w dodatku nie będzie dla karty problemem.

Inteligentny układ cieplny

wytworna dla ROG technika Cooling Overboost zezwala na sterowanie prędkościami wentylatora i zaopatrzona jest w inteligentny układ cieplny dla najwyższej produktywności chłodzenia – tak, by dać ROG Strix GL753 stabilność wymaganą do najistotniej intensywnych maratonów gamingowych.

ROG Gaming Center

Oprogramowanie ROG Gaming Center to zintegrowane centrum kontroli dające dostęp do najważniejszych i najmocniej pożądanych funkcji notebooka - pozwala uzyskać dane o systemie, zarządzać ustawieniami audio, dostosowywać skróty klawiaturowe do solidnej rozgrywki, kreować profile ustawień czy nagrywać rozgrywkę.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Laptopy